24 Ocak 2014 Cuma

Windows 7'de VPN Bağlantısı nasıl yapılır.

Denetim masasını açıp, "Ağ ve İnternet" başlığı altındaki "Ağ Durumunu ve Görevleri görüntüle" seçeneğini seçiniz.
Gelen pencerede "Yeni Bağlantı veya Ağ Kurun" seçeneğini seçin.

"Çalışma alanına bağlan" seçeneğini seçerek Next düğmesini tıklıyoruz.

Internet Bağlantımı kullan seçeneğini seçerek, bir sonraki adıma geçiniz.

Buraya istediğiniz herhangi bir sunucumuzun adresini ve bu bağlantının adını yazarak, next düğmesini tıklayınız.

Bir sonraki aşamada kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriniz ve Connect düğmesine tıklayınız.

Başarıyla bağlandınız, daha sonraki zamanlarda bağlanmak istediğiniz de ekranın sağ alt köşesindeki Wireless veya Network simgesini tıklayarak açılan pencerede vpntraffic VPN seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır.

Vpntraffic Nedir? 

 

Normal internet bağlantınız açık iken, Vpntraffic programını kullanarak 100% tüm sitelere erişim garantisi sunar. Ek bir ayarlama veya farklı bir internet tarayıcısına ihtiyaç duymaz. Ulusal filtreler dahil kimse sizin hangi siteye girdiğinizi anlayamaz. İnternet bağlantınız hiçbir şekilde takip edilemez, bütün işlemleriniz güvende olur ve istediğiniz sitelerde surf yapabilirsiniz. Esas amacı internet sansürüne çözümdür. Akıllarda olan bir soruda kullanıcılarımızın tüm bilgileri 128-bit ile şifrelenmekte olup, her kullanıcıya özel kullanıcı adı ve şifre tahsis edilmektedir. Ayrıca belirttiğimiz gibi bilgisayarınızda hiçbir değişiklik yapmanıza da gerek yoktur.

Türkçe program entegreli ilk VPN projesi olan Vpntraffic işte bu noktada ön plana çıkmaktadır. Kendi sermayemiz ile bugünlere gelen vpntraffic, Mayıs 2011 ayından itibaren, 40 farklı lokasyonda (Almanya, Amerika, Belçika, Çek, Finlandiya, Fransa, Hollanda, Hong Kong, İngiltere, İrlanda, İspanya, İşveç, İşviçre, İtalya, Kanada, Lüksemburg, Portekiz, Romanya, Rusya, Singapur, Türkiye) 52 adet sunucuyla sizlere VPN hizmeti vermektedir.

Kullanıcılarımızı düşünerek kotalı ve kotasız olarak 2 ayrı paket sunmaktayız. Her 2 pakette de lokasyon kısıtlamamız bulunmamaktadır. Ayrıca önemli bir nokta olan internet hızınıza ve aylık internet kotanıza ek bir yük getirmemektedir. Size sunduğumuz 40 lokasyon sayesinde, istediğiniz an istediğiniz noktadan bağlanabilirsiniz. Tek tuşla Amerika tek tuşla Singapur. Ayrıca bu yazılımımız, 3G Modemler, Windows Mobile, Iphone ve Nokia cep telefon markaları tarafından da desteklenmekte ve kullanılmaktadır. Son olarak istediğiniz zaman Vpntraffic bağlantısını keserek, normal internet hattı üzerinden bağlanmaya devam edersiniz.

 

VPNTraffic ,Internetinizdeki engelleri kaldırır,rahat bir şekilde Skype,VOIP ,TV kanalları ve Hulu,Netflix,BBC iPlayer gibi video kanallarını kullanmanızı sağlar. Bölgelere bağlı bloke ve kullanım yasaklarını kaldırır! Dünyada 40+ ın üzerinde VPN servisimiz bulunmaktadır ve pptp ve l2tp/ipsec protokollerini destekler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.